Skrzynka

Skrzynka logo

 

 

 

 

Zajrzyj do "Skrzynki"! Z pewnością znajdziesz w niej coś, czego szukasz!

Witamy w Restauracji "SKRZYNKA"!

Działamy już od 2006 roku. Naszą wizytówką od samego początku działalności jest smaczna, polska kuchnia. U nas dosłownie każdy znajdzie coś dla siebie. W swoim menu posiadamy przeszło 50 rodzajów naleśników, wśród których są zarówno te z mięsem, jak i cieszące się coraz większą popularnością naleśniki wegetariańskie, między innymi ze szpinakiem, brokułami czy oliwkami. W karcie nie brakuje też tych na słodko – np. z twarogiem, egzotycznymi owocami i specjałami z krajowych ogródków. Wszystkie naleśniki smażone są przy barze na oczach naszych Klientów! Naszą największą specjalnością jest ten, który znajdziecie Państwo w karcie pod nazwą… Skrzynka. Za wyjątkowy smak naleśników odpowiadają też serwowane razem z nimi pyszne sosy i różnorodne dodatki.

„Skrzynka” to również wyśmienite pierogi. Także w tym przypadku stawiamy na dużą różnorodność. Podobnie jak naleśniki – można otrzymać je z mięsem, wegetariańskie i na słodko. W naszej ofercie są zarówno pierogi gotowane, jak i smażone. Co niezwykle istotne, od początku stawiamy na DOMOWY sposób ich wyrabiania! Wszystkie oferowane w „Skrzynce” pierogi  są przygotowywane przez nas ręcznie!

W naszej restauracji znajdziecie Państwo sporą grupę tradycyjnych specjałów kuchni polskiej, takich jak chociażby kluski z twarogiem oraz z kapustą, placki ziemniaczane, kotlet schabowy z ziemniakami i szereg zup o domowych smakach. Oferujemy także dania z grilla. Kolejnym hitem naszej kuchni jest placek po węgiersku.

Dużym atutem „Skrzynki” jest również panujący w niej klimat. Wkładamy dużo wysiłku w to, ażeby nasi Klienci czuli się tutaj niemal tak dobrze, jak we własnych domach. W lokalu jest ciepły, przytulny wystrój.

„Skrzynka” to doskonałe miejsce zarówno na rodzinny obiad, kolację z przyjaciółmi oraz na udaną randkę przy lampce wina.

Najlepszym dowodem naszej jakości jest szerokie grono stałych klientów oraz ich pozytywna opinia na temat lokalu i serwowanego przez nas jedzenia. Co więcej, ta grupa cały czas ustawicznie rośnie. To dla nas ogromny dowód uznania, za który jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni. Działamy na Rubinkowie I, jednak odwiedzają nas nie tylko mieszkańcy tego osiedla, lecz także torunianie ze wszystkich innych części miasta, a także okolicznych miejscowości.

Zadowoleni Klienci pamiętają o nas również przy okazji plebiscytów na najpopularniejsze lokale gastronomiczne w Toruniu.  Właśnie dzięki temu uznaniu w 2007 roku „Skrzynka” zajęła 3. MIEJSCE w konkursie KLIMATY ZE SMAKIEM, organizowanym przez „Dziennik Toruński „Nowości”. W podobnym plebiscycie o nazwie KULINARNY TORUŃ, zorganizowanym przez tą samą gazetę na przełomie 2013/2014 roku, „Skrzynka” też uplasowała się w ścisłej czołówce, a konkretnie na piątej pozycji.

SKRZYNKA - SMACZNIE I DO SYTA!

 

 

 

Firma Handlowa MAWAX Wróblewska Mirosława realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Granty na kapitał obrotowy dla mikro i małych przedsiębiorstw w branży gastronomicznej oraz fitness w związku z wystąpieniem stanu epidemii COVID-19”

Celem projektu jest ograniczenie społeczno-gospodarczych skutków wynikających z pandemii COVID-19.

Dofinansowanie projektu z UE: 12 000 zł

 

 

2017 Skrzynka | Wszelkie prawa zastrzeżone | Grafika: Agencja Interaktywna Ideare